Warsztat #Kobieta #Ciało #Sex w Bielsku Białej


kobietaBB

Warsztat #kobieta#ciało#seks ponownie w Bielsku-Białej. Tym razem wspólnie z nowym miejscem dla kobiet “Kobieta Szczęśliwa”.

Spędź dwa i pół dnia z kobietami, otwierając się na rozmowę o seksie i głębienie rozumienia swojego ciała i seksualności. Wyjdziesz wzmocniona i odmieniona. To czas, który zasili Ciebie oraz wzmocni Twoje relacje z innymi.

Podczas wspólnych zajęć zajmiemy się pogłębieniem rozumienia i odczuwania seksualności. Warsztat jest przeznaczony dla kobiet w każdym wieku, które czują, że ich dotychczasowa wiedza i świadomość przestały im wystarczać. Podczas dwóch i pół dnia wspólnego spotkania będziemy przyglądać się naszemu stosunkowi do ciała, seksualności, kobiecości. Będziemy ćwiczyć głowę i serce, żeby lepiej zrozumieć siebie. Zajmiemy się czule ciałem, by je pobudzić w bezpiecznym ruchu i sprawdzić co nam powie. Łagodnie odkryjemy zasłonę (przekonania, stereotypy), żeby sprawdzić jaka naprawdę jest nasza seksualność. Wstępem do procesu warsztatowego jest praca osobista w domu. Szczegóły zadań zostaną przekazane uczestniczkom poprzez email.

W trakcie warsztatu będziemy koncentrować się na:
• zdobywaniu konkretnej wiedzy o sobie i planowaniu konkretnych zmian;
• odzyskiwaniu kontaktu z ciałem;
• świadomym dekonstruowaniu przekonań, nacisków, wzorców dotyczących kobiecości i seksualności;
• budowaniu pewności siebie w odkrywaniu siebie i pracy z tym obszarem;
• dzieleniu się swoim doświadczeniem z innymi kobietami i uczeniem się od siebie;
• nauką komunikacji w relacjach;
• konfrontowaniu się z własnymi marzeniami i drogami do ich realizacji;
• ustalaniu własnego planu konkretnych zmian i działań
• dobrej zabawie.

Informacje praktyczne:
DLA WCZESNYCH ZGŁOSZEŃ specjalna cena – 200 pln. Do 1 marca.
Cena regularna 250 pln. Warunkiem przyjęcia na warsztat jest wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 100 pln.
Niewielka grupa kobiet spotyka się na ul. 11 listopada 10.
Czas: Piątek 21.03.14 w godzinach 17-20. Sobota i Niedziela 22/23.03: 10-20.

O prowadzących:

Agata o sobie: ”Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (Psychologia Kliniczna oraz Społeczna Psychologia Stosunków Międzykulturowych) oraz Institute for Advanced Studies of Human Sexuality w San Francisco, gdzie uzyskałam tytuł Doctor of Human Sexuality (DHS) i kontynuuję studia w kierunku uzyskania Ph.D.Obecnie studiuję w Krakowie na podyplomowych studiach Systemowej Terapii Rodzin oraz robię certyfikat SexCoachU.Od 5 lat działam w organizacjach pozarządowych zajmujących się wyrównywaniem szans dla osób narażonych na wykluczenie społeczne oraz promocją zdrowia psychicznego, reprodukcyjnego i seksualnego (KPH, Ponton, IGLYO, Trans-fuzja, YouAct). Moją specjalizacją są badania nad płcią, orientacją seksualną, preferencjami seksualnymi i identyfikacjami płciowymi oraz alternatywnymi stylami życia. Zajmuję się pracą na rzecz promocji Ruchu Pozytywnej Seksualności, bezpieczniejszych, odpowiedzialnych i konsensualnych zachowań oraz świadomych związków. Pracuję również nad działaniami e-magazynu internetowego MoreLove.eu oraz prowadzę warsztaty pracy nad rozwojem własnej seksualności.”

Marta o sobie “Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (filologia polska), Colegium Civitas (life coaching) oraz Institute for Advanced Studies of Human Sexuality (sex coaching). Od 4 lat współtworzę nowatorski pomysł na zmiany świadomościowe w Polsce – to Pussy Project – projektu edukacji i rozwoju seksualności dorosłych. W mojej pracy coachingowej szczególną uwagę poświęcam sprawom kobiet, niezależnie od tego jakie role dla siebie przyjmują i jak się identyfikują. Prowadzę także kolumnę na portalu zwierciadlo.pl, udzielam się publicznie promując nowoczesny, pozytywny model seksualności oparty na wiedzy, odpowiedzialności i głębokim kontakcie z ciałem.

KONTAKT: pozytywnaseksualnosc@pozytywnaseksualnosc.com; marta@pussyproject.pl

fb: https://www.facebook.com/events/508589465929402/?fref=ts