Live Training. Seksuologia Kliniczna z dr Patti Britton


live_training

Jesteś studentką_em psychologii, seksuologii, coaching lub psychoterapii i wiesz już bardzo dużo o teorii i warsztacie pracy, ale masz 0 doświadczenia i brakuje Ci konkretów zanim usiądziesz w gabinecie?

Jesteś osobą, która już pracuje w zawodzie pomocowym, ale czujesz, że brakuje Ci narzędzi by skutecznie pomagać swoim klientkom_om/pacjentkom_om? Wiesz jak to wygląda w teorii, ale w Twojej pracy często się nie sprawdza?

Mamy zaszczyt zaprosić Cię do udziału w pierwszym szkoleniu z Seksuologii Klinicznej prowadzonym przez wieloletnią seksuolożkę kliniczną dr Patti Britton (notka bio poniżej).

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia wzbogacisz swoją WIEDZĘ oraz UMIEJĘTNOŚCI z obszaru seksuologii klinicznej.

Trening ten jest odzwierciedleniem oryginalnego modelu szkolenia, które trwa rok i obejmuje tematykę z zakresu pracy z mężczyznami, kobietami i parami wszystkich tożsamości, preferencji i orientacji seksualnych!
Dr Patti Britton oferuje pierwszy i jedyny w Polsce 3- dniowy intensywny kurs, podczas którego zamiast „suchych” wykładów doświadczysz profesjonalnej formuły dydaktycznej, która sprzyja wielkim przełomom, intelektualnej podróży w różnorodne obszary oraz pomoże Ci stworzyć spójność grupową usprawniającą proces uczenia się.

Ukończenie szkolenia daje certyfikat ISSR
(Institute For Sexual Self Realization).

Jeśli obecnie pracujesz w obszarze wsparcia/pomocy seksualnej albo jesteś stażystą_ką czy też studentką_em przygotowującym się do profesjonalnej pracy w tej dziedzinie, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!
Ta unikalna możliwość skierowana jest do specjalistów z dziedziny psychologii, seksuologii, psychoterapii,coachingu, edukacji seksualnej, medycyny i zdrowia psychicznego, którzy są zainteresowani konkretnym, zaawansowanym szkoleniem z seksuologii klinicznej w PRAKTYCE!

Trening odbędzie się w dniach 5,6,7 maja.

Koszt Live Trainingu z Seksuologii Klinicznej wynosi $275 do 14 marca.
$300 po 14 marca!
Liczba miejsc ograniczona!
Zajęcia odbywają się w języku angielskim przy udziale tłumacza!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@pozytywnaseksualnosc.pl

Organizatorką szkolenia jest dr Agata Loewe– psycholożka, seksuolożka, edukatorka seksuoalna oraz aktywistka na rzecz Pozytywnej Seksualności (Pozytywna Seksualność).

Oferowany kurs seksuologii klinicznej wykorzystuje model MEBES © (jest to unikalny integracyjny, holistyczny model dr Britton stworzony do oceny i leczenia problemów seksualnych ) wraz z tradycyjnym modelem PLISSIT, który stanowi podstawę wszystkich klinicznych kursów z seksuologii. Podczas szkolenia spotkasz się z seks-pozytywnym, depatologizującym spojrzeniem . Nie wykorzystuje on kryteriów diagnostycznych DSM ani nie opiera się na tradycyjnych modelach medycznych dotyczących diagnostyki i leczenia problemów seksualnych .
Trening ten polega na ustaleniu selektywnej ścieżki w kierunku zdrowej seksualności dla szerokiego grona klientów. Prezentowany model uwzględnia uznane techniki terapeutyczne, takie jak ‘sensate focus’ (wprowdzony do terapii par przez Masters i Johnson), praktyki oparte na duchowej seksualności, perspektywę poznawczo-behawioralną oraz humanistyczną, aktualną wiedzę z zakresu neurobiologii oraz płci.
Podczas zajęć wykorzystane zostaną demonstracje wykorzystujące różnorodne współczesne media edukacyjne.
Każda z zaprojektowanych sesji zawiera wykłady dr Patti, wyselekcjonowane materiały multimedialne , studium przypadków, oraz pracę z wykorzystaniem konkretnych narzędzi pomocowych!

Program:
*Wstęp do Seksuologii Klinicznej
*Definicja zawodu
*Przegląd podejść klinicznych oraz technik leczenia w pracy z klientami z problemami seksuologicznymi
* Osoby wpływu na seksuologię kliniczną. M.in. Masters and Johnson, Gina Ogden, Jack Annon, Peggy Kleinplatz.
* Sensate Focus: Realne spojrzenie na podróż pary przez naprawę życia seksualnego; 10 kroków do Sensate Focus-czym jest i jak go zastosować w pracy z klientami_tkami/pacjentami_tkami
*Dwa podstawowe modele kliniczne używane w dzisiejszej terapii seksualnej: PLISSIT oraz MEBES z pracą na case studies w celu zaaplikowania tych modeli w otoczeniu klinicznym

*Mężczyźni- Najczęściej zgłaszane problemy: Zaburzenia Erekcji/ED; Przedwczesna/Wczesna Ejakulacja; Opóźniony orgazm lub ejakulacja; Niski popęd, uzależnienie od pornografii, brak doświadczenia (older virgins), nieśmiałość i wiele więcej!

*Kobiety- Najczęściej zgłaszane problemy: Niski popęd lug jego brake, problemy z wyglądem ciała (body image issues); Kłopoty z orgazmem, Problemy z bolesnością seksualną; toksyczny wstyd, pochwica, seksualność i posiadanie dzieci i wiele więcej!

*Pary- Najczęściej zgłaszane problemy: brak seksu w związku, brak dotyku w zwiażku, różnice w popędzie seksualnym, radzenie sobie po zdradzie, pomoc w negocjajach w parze w celu odrodzenia namiętności i intymności w relacji oraz wiele więcej!

*Alternatywne ekspresje seksualne: praca z osobami praktykującymi BDSM, Poly-swinging-cuckolding, świętą/duchową seksualność oraz wiele więcej!

Zapraszamy!

link do oryginalnego 5 dniowego intensywnego programu Seksuologii Klinicznej dr Patti Britton: http://www.theissr.com/Professional_trainings_2284.html

PATTI BRITTON – certyfikowana kliniczna seksuolożka, wieloletnia prezeska Amerykańskiego Towarzystwa Edukatorów, Doradców, i Terapeutów Seksualnych (American Association for Sexuality Educators, Counselors and Therapists; AASECT), członkini w Amerykańskiej Akademii Seksuologów Klinicznych (American Academy of Clinical Sexologists) oraz Amerykańskiej Komisji Seksuologii (American Board of Sexology), edukatorka seksualna certyfikowany przez AASECT; dożywotnie certyfikowany członek American College of Sexologists, członkini Society for Scientific Study of Sexuality, profesorka seksuologii w Instytucie Zaawansowanych Badań nad Ludzką Seksualnością (Institute for the Advanced Study of Human Sexuality), adjunkt specjalizacji „Sexuality Certificate” w Chicago School of Professional Psychology w Westwood.
Jest również autorką setek artykułów i czterech wspaniałych książek, popularną i szanowaną mentorką dla kolegów po fachu, cyber-diwą seksualności, „sekspertka” w popularnych magazynach oraz programach telewizyjnych oraz gospodynią własnej strony internetowej i ponad 40 filmów DVD o seksualności. Prowadzi prywatny gabinet w Beverly Hills oraz przeprowadza warsztaty dla par w czarujących uzdrowiskach w Las Vegas i Kalifornii. Dr Britton jest współzałożycielką Sex Coaching University, pierwszego na świecie instytutu szkolącego i uwierzytelniającego specjalistów w dziedzinie coachingu seksualnego.
Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/642710705788943/?fref=ts